Bize ulaşın: +(212) 662 84 00 44
Pazartesi - Cuma: 08:00 - 18:00
Akyak English

Yangın sistemlerini kurdurmadan önce yapılması gerekenler

  • 26 Nisan, 2019

Firmanızı yangın afetlerinden korumak istiyorsunuz ama bunu nasıl en güvenilir şekilde yapacağınızı bilmiyorsunuz. Ödediğiniz büyük maliyetlerle kurdurduğunuz sistemler yangın esnasında ne denli korumanızı sağlayacak.

Yangın Sistemlerinde Kullanılan Kimyevi Ürünler

Yangın ekipmanlarınız tesisinizde mevcut ama içindeki kimyevi ürünler sağlıklı mı ya da bu ürünler daha önce test edildi mi. Firmamız Akyak olarak her ürünümüz yangın söndürme konusunda defalarca denenir ve müşterilerimizin talepleri doğrultusunda onların gözü önünde ürünlerimiz test edilir ve onayları alınır.

Firmaların hizmet yeterliliği

Maalesef ki dünyanın birçok yerinde ürünlerinin tam olarak nasıl çalıştığını ve ne kadar alanı koruma altına aldığını bilmeden yangın sistemleri satan ve kurulumunu yapan firmalar mevcut. Biz firmamız olarak büyük bir mühendislik ekibimizle hem teori hem pratik olarak hem test yapıp hem de müşterilerimizi aydınlatmayı kendimize borç biliyoruz.

İkinci bir şans hiçbir zaman olmayacaktır.

Firmalarımızı uyarırken hep kullandığımız bir sözümüz vardır ve biz bunu slogan haline getirmiş bulunuyoruz. “ikinci bir şans asla olmayacak” yani afet anında ürününüz bu durumu engelleyemedi sistemim iyi değilmiş bunu değiştirip yangın afetinden kurtulmalıyım deme şansınız olmayacak.